Kennel berneramici
Våre hunderBERNTIERS HEART OF GOLD aka CHANNAStatistikk og stamtavle Channa

Statistikk Berntiers Heart of Gold Channa

Statistikk


      HD      
 
        AD      
                 
                         Utstilling                      
                                     

     A

A

4 X BIR puppy, 2 x BIM
BIG2 puppy
BIG3 puppy
BIG4 puppy   
                                  

6 CK as junior    2 CAC as junior  2 rec cac as junior

10 CK in intermed clas    5 CAC, 1 rec cert, 1 rec CACIB

Norsk, Svensk, Dansk, Nordisk Champion 2,5 years



2 best female int exib with CAC 9 mounth in DK
3 best female nat exib with CAC 9 mounth in Norway
4 best female spesiality in Norway CAC 18 mounth
2 best female with rec cert og rec cacib My Dog 2016. 4
4 best female Day one My Dog 2016




Oversikt utstillingsresultater

      Dato     Show
      Place         Dommer/Judge
 Klasse/clas 
        Result

 24.05.2014 Puppyshow Baarud, N
 Stine Bø, N
 puppy 4-6
 Promissing, BIG2,
 07.06.2014 Speciality TorpomoenN
 Edd Biwin, US
 puppy 4-6
 Very promissing, 2
 21.06.2014 Int.
 Vejen, DK
 Jochen Eberhardt, D
baby 3-6
 Very promissingBIR/BOB
 22.06.2014 Int
 Vejen, DK
 Benny BildvonSchwedin S
baby 3-6
 2 4-6 mnd
 05.07.2014 Speciality TrondheimN
 Birgitte Schoth, DK
 puppy 4-6
Very promissing,BOB
 12.07.2014 National
 Skien, N
  Dagmar Kleinpuppy 4-6
 2 4-6 mnd
 National Skien, N
 Pedro Sanches Delure, P
 Viktor Lobakin, Asjerb.
puppy 4-6
Big 2
 26.07.2014 National Moss, N
 Francisco S Janairo, Port 6-9 BIG 4
 01.08.2014 National
 Nesbyen Chan Weng Woh    XX
  2 beste valp
 02.08.2014 Spesiality Moelv Nina Lönner-Andersson, S
 puppy 6-9
 BIM
 23.08.2014 Speciality Bergen
Jeanette Green
puppy 6-9
 1
 23.08.2014 Spesiality Bergen Stephan Green
 puppy 6-9
 1
 16.08.2015 Int Dog show S
 NorrköpingCharlotta Merlin puppy6-9 1
 17.08.2015 Nat Dog show S
 Eskilstuna Eva Borg Liljekvist, S
 6-9 mnd
 BIR
 04.09.2014 Valpeshow Maridalen Terje Lindstrøm N 6-9 mnd
 BIM
 06.09.2014 Spesiality RosthaugFrode Jevne, N
 6-9 mnd
 1
 07.09.2014 Spesiality Rosthaug Petra Junehall, S
 6-9 mnd
 1
 13.09.2014 Int dog show
 Stavanger Freddie Klindrup DK gruppe, Peter Bailey GB valp/puppy
 BIR/BIG3
 14.09.2014 Special Stavanger Jens Myrman, S 6-9 mnd
 1
 20.09.2014 Int dog show
 KøbenhavnMarleen Collins, irl
 6-9 mnd
 BIR
 25.10.2014 1 Int dog show
Brno Lisbet Ramsing
 junior exl5 JKK
 26.10.2014 2 Tsjekkisk spesial
 Brno Jens Ramsing
 J exl 1 JKK
 01.11.2014 3Int dog show
 Herning Shaun Watson CY J 2 BTK with CAC
 02.11.2014 4 Danish winner
 Herning John Muldon, IRL
 j exl 3 JKK
 06.11.2014 5 Nat dog show
 Kongsberg Maria Amelia Taborda, P
 J 3 BTK with CAC
22.11.2014 6 Norsk vinner
 Lillestrøm Astrid Indrebø N J exl JKK
23.11.2014
 7 Norsisk vinner
 Lillestrøm 
Hans Rosenborg
 J exl JKK
 13.12.2014 8Svensk vinner
 Stocholm Einar Paulsen DK J exl2JKK
 05.01.2015 My Dog
 GøteborgJohnny Andersson, S
J exl3 JKK
 06.01. My Dog
Gøteborg
Andrew Brace, GB
 J exl 3 JKK
 17.01. Nat Dog Show
 Langesund Kurt Nilsson, S
 J exl2 JKK
 18.01 Nat Dog Show
 Langesund Michael Leonard, Irl
 J exl 2JKK med CK
 07.02. int dog show
 Fredericia Irna Poleteva, Fin l
 J vg la
  21.02
 Int Dogshow
 Bø Svante Frisk, S
J exl 1/JKK
 08.03NatLeto
 John Walsh, GB
 J 4 BTK rec cert
 13.03 Int Kristiansand Wera Hubenthal, N
 J exl2
 04.03 NatLeto Anne Marie Class, F
 J exl 1 BIR junior
 11.04 Int Bergen Petar Machetanz, G
 J
 exl2
 25.04 Nat/NBSK Leto Claudio DE Giulliani, I
 J exl1ck
26.04 Nat Leto Nina Karlsdotter, S
 J exl1ck rec cert
02.05 Int Lidköping Charlotte Høyer; DK
 AUK vg 2/4  la
09.05 Int Ålesund Petra Junehall, S
 J exl 1 CK
 23.05 Spesial Torpo Stephan Hurihan Irl
 AUK exl1 CK
 11.06 WDS, spes
 Milano Blaz Kavcic
 J exl
 12.06 WDS Milano Sambucco Giancarlo b
 J vg r
 04.07 Int Trondheim Manuel L Borges
 AUK exl1 CK
 05.07 Spesial Trondheim Marianne Holm
 AUK exl1
 26.07 Int Randseter Nils Molin 
 Auk
 vg r
 01.08 Spesial Moelv Petra Høgberg
 AUK 4 BTK with CAC
 15.08 Int Norrköping Sony Strøm
 AUK exl2 CK
 16.08 Nat Eskilstuna Eva Eriksson
 AUK exl3
 23.08. Nat Gjøvik Wenche Eikeseth
 AUK exl 2
 05.09 Int Lillestrøm Terjen Lindstrøm
 AUK vg
 06.09 Eurospes Hvam Helen Davenport
 AUK VG
 21.11 SpesialDegernes
 Marita östllund-Holmsten
 AUK EXL
 22.11 Spesial Degernes Irene Done
 AUK exl CK
 05.12 Nat
 Kongsberg Arne Foss
 AUK exl1 4 BTK
 28.12 Nat Leto John Wauben
 AUK vg
 07.01 Int My Dog
 Dian Anderson
 AUKexl, 2  CK 4 BTK
08 .01
 Int My Dog
 Pehar Timo
 AUK exl1,2 BTK rec cert og rec cacib
 23.01 Nat Leto Pedro Sanches Deerue
 AUK exl1,CK 2 BTK
 24.01 Nat Leto Frode Jevne
 AUK exl 1, CK 4 BTK
 20.02 Int Bø Miroslav Redilicki
AK
 exl3 CK
 12.03 Int Kristiansand Britt Nyberg
 AK exl 3 CK
 20.03 Int Malmö Eva Borg Liljekvist
 AK exl 3CK
 30.04 Int Kobenhavn Inge Artsø
 AK exl
 01.05 Int Kobenhavn John Walsh
 AK vg( without coat)
 05.05 spec Borre Sinon Rooney
 AK vg
 28.05 Int Österbybruk Jens Utke Ramsing
 AK

 exl1,CK,CERT

 04.06 Int Drammen Astrid Indrbø
 AK exl5 CK
 11.06 Spec Bergen Feddie Klindrup
 AK exl
 12.06 Spec Bergen Svend Løvenskjær
 AK exl 1
 02.07 Spec TrondheimJohann Andersson
 AK exl2
 03.07 Int Trondheim Jurate Butkine
 AK 

exl1,CK, 4 BTK CERT CHAMPION


 
    
      
      




Tips en venn Legg til i favoritter Skriv ut
© Copyright 2009, Kennel Berneramici Utviklet av: Digitalbyrået a2n AS
 
Forsidenl Om-ossl Våre hunderl Nyheter l Avll Kontakter l Linker l In English
W3C XHTML 1.0 |  W3C CSS Level 2
Forsiden mailto:elsemariesundgaard@me.com Sidekart Søk