Kennel berneramici
Våre hunderBERNERAMICI´S MUSELLA MAGHI +Statistikk Musella

Statistikk


 HD C     
 
 AD  A     
                 
                     

   Utstilling  

                   
                                     
                    Annet                          

  


BIR x3, BIG 4 valp  x 2 / BOB, BIG 4 puppy. 4BTK

2 CACIB fra Norge
2 CACIB fra Danmark
1 CACIB fra Sverige
2 REC CACIB fra Norge
4 REC CACIB fra Sverige
1 REC CSCIB fra Danmark

1 svensk cert

5 norske cert og 7 rec cert

1 dansk cert

2 danske res cert

2 svensk rec cert

1 tsjekisk rec cert

NORSK, DANSK, SVENSK  OG NORDISK UTSTILLINGSCHAMPIONCHAMPION
INTERNASJONAL CHAMPION

3 plass i WORD DOG CLUB WINNERSHOW open clas,

4 BTK Nordisk vinnerutst. 

BIM Int utst Harning DK, CERT og CACIB

BIM Int utst Bergen, N cert og CACIB

3x BIR nat dog Show

2x BIM Speciality

3 X BIM Nat

BIM Int utst Trondheim

BIM INT utst Roskilde
CRUFT Kvalifiset i 2018

INTERNASJONAL CHAMPION

 

 

 

 

 

 

 

     

   

Oversikt utstillingsresultater

      Dato     Show
      Place         Dommer/Judge
 Klasse/clas 
        Result

 
 

Oppsummering av resultater

 fom 7 juni 2014


 

 07.06.2014 Speciality TorpomoenN
 Edd Biwin, US
 CH
 exl
 21.06.2014 Int.
 Vejen, DK
 Jochen Eberhardt, D
CH
exl4 CK
 22.06.2014 Int
 Vejen, DK
 Benny BildvonSchwedin S
CH
exl




 

 12.07.2014 National
 Skien, N
  Dagmar KleinCH
 BIR
 National Skien, N
 Pedro Sanches Delure, P
 Viktor Lobakin, Asjerb.
CH
2BTK
 26.07.2014 National Moss, N
 Francisco S Janairo, Port CH 3 BTK
 02.08.2014 Spesiality Moelv Nina Lönner-Andersson, S
  CH
exlCK
 03.08
Nat
Nesbyen
Nina Karlsdotter
CH
3 BTK
 23.08.2014 Speciality Bergen
Jeanette Green, GB
CH
BIM
 23.08.2014 Spesiality Bergen Stephan Green;GB
CH
2 BTK
 16.08.2015 Int Dog show S
 NorrköpingCharlotta MerlinS CHexl
 17.08.2015 Nat Dog show S
 Eskilstuna Eva Borg Liljekvist, S
CH
 exlCK
 06.09 Spesiality Rosthaug Maija Heinila
 CH exl4
 07.09.2014 Spesiality Rosthaug Petra Junehall
CH
exl
 13.09.2014 Int dog show
 Stavanger Freddie Klindrup DK gruppe
CH
 exl3CK
 14.09.2014 Special Stavanger Jens Myrman, S CH
4 BTK
 20.09.2014 Int dog show
 KøbenhavnMarleen Collins, irl
 CH
 exl 3 CK
 25.10.2014 Int dog show
 Brno Lisbet Ramsing
 CHvg
 26.10.2014 Tsjekkisk spesial
 Brno Jens Ramsing
 CH 2 BTK, rec cert
 01.11.2014 Int dog show
 Herning Shaun Watson CY CH exl
 02.11.2014 Danish winner
 Herning John Muldon, IRL
CH
 exl
 06.11.2014 Nat dog show
 Kongsberg Maria Amelia Taborda, P
CH
 exl3CK
22.11.2014 Norsk vinner
 Lillestrøm Astrid Indrebø NCH
 exl CK
23.11.2014
 Norsisk vinner
 Lillestrøm 
Hans Rosenborg
 CH exl
 13.12.2014 Svensk vinner
 Stocholm Einar Paulsen DK AK exl 2 ck, RC cert
 05.01.2015 My Dog
 GøteborgJohnny Andersson, S
CH
 exl
 06.01.2015 My Dog
Gøteborg
Andrew Brace
CH
 exl
 17.01.2015 Nat Dog Show
 Langesund Kurt Nilsson, S
CH
 BIR BIG4
 18.01.2015 Nat Dog Show
 Langesund Michael Leonard, Irl
CH
 2 BTK
 07.02.2015 int dog show
 Fredericia Irna Poleteva, Fin
CH
 exl4 CK
  21.02.2015
 Int Dogshow
 Bø Svante Frisk, S
CH
 4 BTK
 08.03 Nat Leto John Walsh, GB
 CH exl3
 14.03 Int Kr sand
 Wera Hybental, N
 CH exl4
 04.04 Nat Leto Anne M Class, F
 CH KIP skade i fot
 11.04 Int Bergen Peter Machetanz, D
 CH
 exl2
 25.04 Nat/NBSK Leto Claudio De Giuliani, I
 CH BIM
 26.04 Nat Leto Nina Karlsdotter, K
 CH 3BTK
 02.05 Int Lidköping Charlotte Høyer, DK
 CH 4 BTK
 09.05 Int Ålesund Petra Junehall, S
 CH exl1 CK
 23.05 Spesial Torpomoen Stephan Hourihan, Irl
 CH exl3 CK
 12.06 WDS Milano Sambucco Giancarlo, I
 CH exl
 04.07 Int Trondheim Manuel L Borges Portugal
 CH exl3 CK
 05.07 Spesial Ler Marianne Holm, F
 CH exl2
 26.07 Int Randseter Nils Molin, S
 CH 2 BTK,rec cert og rec cacib
 01.08 Spesial Moelv Petra Høgberg, S
 CH 2 BTK
 15.08 Int Norrköping Sony Strøm, S
 CH exl 4 CK
 16.06 Nat Eskilstuna Eva Eriksson, S
 CH exl 4 CK
 23.08 Nat Gjøvik Wenche Eikeseth, N
 CH BIM
 05.09 Int Lillestrøm Terje Lindstrøm, N
 CH VG
 06.09 Euro spr
 Hvam Helen Davenport Wills, GB
 CH EXL
 27.09 Int Åland Maret Kärdi, Estonia
 CH 
 21.11 Special Rakkestad Maritha östlund-Holmsten, S
 CH EXL
 05.12 Nat Kongsberg Arne Foss
 Ch exl.CK
 28.12 Nat Leto John Wauben
 CH VG
 07.01.2016 Int Gøteborg My Dog
 Dian andersson
CH 2 BTK, CERT NORD CH,rec cacib
 08.01 INt
 My Dog Gøteborg
 Pehar Tino
 CH 5 BTK
 20.02 Int Bø Miroslav Redilicki
 Ch 4 BTK
 12.03Int
Kristiansand Britt Nyberg
 CH 3 BTK
 23.03 Nat Leto Karl Erik Johannson
 CH exl2 CK
 24.04 Nat Leto Gunnar Nymann
 CH exl3K
 30.04 IntKobenhavn
 Inge Artsø
 CH exl3
 01.05 Int Kobenhavn John Walsh
 CH 2 BTK REC CACIB
 05.05 Spec Borre Sinon Rooney
 CH exl4CK
 14.05 Pinsetreffet Torpo Inger Dahle
 CHexl
 28.05 Int Österbybruk Jens R Ramsing
 CH 4 BTK
 04.06 Int
 Drammen Astrid Indrebø
 CH exl3CK
12.06
 Spec Bergen Freddie Klindrup
 CH3 BTK
 13.06 Spec Bergen Svend Løvenskjær
 CH 2 BTK
 02.07 Spec Trondheim Johan Andersson
 CH exl3 CK
 03.07 Spec Trondheim Jurate Butkiene
 CH

 BIM CACIB


      
      
      



Tips en venn Legg til i favoritter Skriv ut
© Copyright 2009, Kennel Berneramici Utviklet av: Digitalbyrået a2n AS
 
Forsidenl Om-ossl Våre hunderl Nyheter l Avll Kontakter l Linker l In English
W3C XHTML 1.0 |  W3C CSS Level 2
Forsiden mailto:elsemariesundgaard@me.com Sidekart Søk