Kennel berneramici
Våre hunderBERNTIERS LIKE MILANO, aka MILAStatistikk og stamtavle

Statistikk











 Dato       
  Show    
           Place/sted     
     Dommer/Judge     
 Klasse/cls Resultat                           
      
      
      
      
      
      
 03.06 NORDICSandefjors 
 Anita Kappars
 CHK exl CHK  helt uten pels
 02.06NAT Norrlöping Maija Heinila
 CHK exl CHK 3CHKK CQ
 20.05 NBSK 30 års jubileum
 Torpomoen Lyn brand
 CHK Exl chk CQ
 19.05 NBSK 30 årsjubileum
 Torpomoen Christian Schmid
 CHK 

Exl CHK 3CHKK 4 BTK av 91 tisper!


 12.05 INT Lidköping, S
 Anita Whitemars
 CH 

exl CHK 1CHKK CQ 1 BTK BIR/BOB CAC NORDIC CAC

Svensk og Nordisk Champion

 

 04.05 NORDIC Ålesund Astrid Indrebø
 CH exl CHK 3CHKK CQ
 29.04 Nat Leto
 Liz Beth Liljequist
 CH exl CHK 2 CHKK CQ
 28.04 Nat Leto Helge Werner Hagen
CH
 exl CHK 2CHKK  CQ 4 BTK
 18.03 INT Kristiansand Irene Donne´
 CH 

Exl CHK 2CHKK 2 BTK CQ RES CACIB=CACIB


17.03
 Spesial Sverige
 Sala Bo Wiberg, S
 AK Exl AK 2AKK CQ
 04.04
NAT
 Leto
 Elena Yerusalimskaya, Rusl.
CHK
 Exl CHK 2CHKK CQ
 03.04 NAT  Leto Rajic Branislav CHK

Exl CHK 3CHKK CQ BOB/BIR

 17.02 Nordic Bø Gunilla Skallmann CHK Exl CHK  CK
 10.02 INT Fredericia, DK Knut Sigurd Wilberg N/GB CHK

exl chkk CQ CAC CACIB BOS/BIM  Dansk Champion

 29.01 NAT Leto Terje Lindstrøm, N CHK Exl CHK 3CHKK, CQ 2 BTK
 28.01 NAT LETO Peter Jolley, GB CHK Exl CHK , 2 CHKK CQ 2BTK
 05.01 Int Gøteborg Sirik Zafra, Israel  AK Exl AK 1AKK 5 BTK CQ REC CAC
 04.01.2018 Nordic Gøteborg Carin Åkesson,S AK Exl1 ,4BTK CK REC CAC
 10.12 Int
 Helsinki Tanya Ahlman- Stockmari, F
 AK exl 1 CK
 09.12Int
 Helsinki Joelle Bardott, F
 AK exl 2 CK
 08.12 Int Helsinki Jadranka Mijatovic, Kroatsia
 AK exl 3
 00.11 Int Lillestrøm Rune Srvid Lysgård, N
 AK exl
 05.11 Int Herning Johann Andersson, S
 AK exl 4 CK
 04.11 Int Herning Karl Erik Johannson, S
 AK exl 4 CK
 28.10 Nat Kongsberg Marja Talvitie Fin
 AK

 exl 1 2 BTK CK, CERT Champion

 12.06 Int Oslo Hikka Salohalla, Fin
 auk exl 1 CK
 05.06 Int Norrköping Tino Pehar, Kro
 auk exl 2 CK
 04.06 Int Norrköping Martin Crosser, Sør Afrika
 auk exl 2 CK
 03.06 Int Norrköping Gerhard oŚhea, S
 auk exl 2 CK
 25.05. Speciality Rosthaug
 Andrzey Szutkiewicz PL
 auk exl 3
 05.05 Int Roskilde Birgitte Gothen, S
 auk exl 1
 04.05 Int Roskilde Nina Karlsdotter, S
 auk exl 1 CK
 14.04 Int Ålesund Frode Jevne, N
 auk

 exl1, 2 BTK CERT, REC CACIB=CACIB

10.03 Int Strängnes Bngt Almgren,S
 auk

 exl 1 rec cert

18.03
Int
Kristiansand
Bo Wiberg, S
auk
exl 1 CQ 5 BTK
 19.02 Int Bø Marianne Holm
 jun VG
 23.01 Nat Leto Martin Johansson, S
 jun exl 2 CK
 15.01 Nat Bø Heliane Mag Maissen-Jarisc
 jun

 exl 1 CQ 3BTK

 14.01 Nat Bø Jeff Horswell
 jun

 exl 2 CQ BTK

20.11.2016
Int
Lillestrøm
Joelle Bardet
jun
VG hadde ikke lyst til å vise tenner denne ene dagen.
 12.11 Nat Kongsberg Zorica Salijevic
 jun

 2 BTK CERT/CAC

 03.07 Int TRondheim Jurate Butkiene
 jun

exl1, REC CAC 5BTK

 02.07 Spec Trondheim Johan Andersson
 jun exl2CK
 12.06 Spec Bergen Svend Løvenskjær

 jun

 Exl1 Jkk CQ/ CAC, BIM BOS

 11.06 Spec Bergen Freddie Klindrup
 jun exl3
 04.06 Int Drammen Astrid Indrebø
 junior exl1,CQ
 28.05 Int Österbybruk, S
 Jens Ramsing
 junior vg
 14.05 Pinsetreffet Torpo Inger dahle
 juniorexl 3 JKK
 01.05 Int
 Kobenhavn John Walsh
 6-9 mnd
 2 særdeles lovende
 30.04 Int Kobenhavn Inge Artso
 6-9 mnd
 2
 05.05 Spec Borre Sinon Rooney
 6-9 mnd
 2
 24.04 Nat Leto Gunnar Nymann
 6-9 mnd
 3
 23.04 Nat Leto Peter Harsany
 6-9 mnd
 

BIR/BOB

 20.03 Int Malmö Eva Borg Liljekvist
 6-9 mnd
 

BIM/BOS

 24.01 Nat Leto Frode Jevne
 4-6 mnd
 2
 23.01 Nat Leto Andre Brun
 4-6 mnd
 2
 10.01 2016
 Puppy show
 Degerneshallen Eirin Stenbro
 4-6 mnd
 

BIM/BOS

 28.01.2015 Nat Leto John Wauben
 4-6 mnd
 1 plass
      
Tips en venn Legg til i favoritter Skriv ut
© Copyright 2009, Kennel Berneramici Utviklet av: Digitalbyrået a2n AS
 
Forsidenl Om-ossl Våre hunderl Nyheter l Avll Kontakter l Linker l In English
W3C XHTML 1.0 |  W3C CSS Level 2
Forsiden mailto:elsemariesundgaard@me.com Sidekart Søk